neler yaptık?

Evlilik Dünyası Fuarı
Alanında önemli bir marka haline gelen Evlilik Dünyası Fuarı'nı 14 yıldır ziyaretçiyle buluşturuyoruz. Her yıl ortalama 50.000 kişinin ziyaret ettiği fuar, sektörün en prestijli firmalarının katılımı, şıklığı ve görkemiyle giderek büyüyor.
www.evlilikfuari.com


Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı
Fashionist Abiye Gelinlik ve Damatlık Fuarı, Patika Fuarcılık tarafından 3 yıldır gerçekleştirilmekte. Son yıllarda moda başkenti olma yolunda önemli adımlar atan İstanbul’da gerçekleşen Fashionist, sektörün yerli ve yabancı toptan alıcılarını, abiye, gelinlik ve damatlık firmaları ile buluşturarak, hem ulusal hem de uluslararası alanda profesyonel iş birliklerine imza atılmasını sağlıyor.  Türk moda sektörünün dünya pazarı ile buluşturmak ve farklı ülkelerden yeni işbirliklerine ilham yaratmak amacıyla İstanbul’da gerçekleşen fuar, dünya trendleri ile kendisinde var olan değerleri harmanlayarak sektörün önemli moda fuarları arasında şimdiden yerini aldı.
www.fashionist.com.tr


İstMagazine
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık fuarının destekleyicisi olan yayınımızı yılda bir kez 7000 adet basarak ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerine ulaştırıyoruz. İstanbul’daki üretici ve tasarımcıları dünya ile buluşturan yayınımız İst Magazine, Türkçe İngilizce iki dilde hazırlanarak yayın hayatını sürdürüyor.
www.ist-mag.comOnline Yayıncılık
Evlilik hazırlığı yapan çiftlere alternatif düğün fikirleri veren, firmaların iletişim bilgilerine ulaşmalarını sağlayan, online düğün hazırlıkları aracı "Gelinin Ajandası" ile gelinlerin hayatını kolaylaştıran web sitemiz ile 2005 yılından beri yayıncılık alanında da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
www.evlilikhazirliklari.com

Patika Çocuk Şenliği
2002 ve 2003 yıllarında, Tatilya Eğlence Merkezi'nde düzenlediğimiz Patika Çocuk Şenliği'nde çocuklara yönelik markaları çocuklarla buluşturduk. Sosyal hizmet niteliğiyle alışılmış ticari fuarların ötesine geçen şenliği her yıl 50.000 çocuk ziyaret etti. Şenliğin ana sponsorluğunu Pınar üstlendi.Sağlıklı Yaşam Festivali
Yoğun şehir hayatı içinde sağlık ve huzurlarını korumak için çaba harcayanlara hitap eden Healthİst'07 Sağlıklı Yaşam Festivali'ni Parkorman'da gerçekleştirdik. Festival boyunca ziyaretçiler, bilinçli egzersiz uygulamalarından, sağlıklı beslenme ve diyete, yoga ve meditasyondan alternatif tedavi yöntemlerine kadar pek çok ürün ve hizmeti bir arada bulabildiler.

Toplantı Organizasyonu
Avrupa Konseyi ve Türkiye Barolar Birliği tarafından yürütülen proje kapsamında 10.500 avukata Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi konusunda aşamalı eğitimler verildi.