Hizmetlerimiz

Patika Fuarcılık olarak yalnızca inandığımız işleri yapıyoruz!

Önceliğimiz her zaman işimizi sahiplenmek ve her işi kendi özelinde değerlendirerek ona konsept fuarcılık anlayışıyla yaklaşmak oldu. Bu şekilde üzerinde çalıştığımız tüm organizasyonlar, için de ruhu olan işler oldu.

Bizi standart fuar şirketlerinden ayıran en önemli şey, organizasyonun her bir iş koluyla birebir ilgileniyor olmamız. İşe başlamadan yapılması gerekenlerden iş bitiminde yapılması gereken her detay kadar kendimiz ilgileniyor ve işin her anında bulunmuş oluyoruz.

Fuarlar, festivaller, toplantı organizasyonları gibi firmaların ruhuna uygun çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyoruz.

İşlerimize uzman kadromuz ile her zaman projelendirme yaparak başlıyoruz. Projelendirmeyi karşılıklı sonuçlandırdıktan sonra işin tüm bileşenleri ile biz ilgileniyoruz.

Fuar Organizasyonu

Uzman kadromuz ve deneyimlerimiz ile esnek ve dinamik bir yapıda iş özelinde çözümler üreterek, satıştan operasyona tüm detayları üstleniyor ve organizasyonlar düzenliyoruz.

Konsept Çekim

Profesyonel fotoğraf çekimi ihtiyaçlarınız için yaratıcı ekibimiz ve iş özelinde ürettiğimiz çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Satış ve Pazarlama

Ürün ve hizmetlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırmak için saha çalışmaları, veri tabanı oluşturma, satış ve pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

Defile Organizasyonu

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile teknik kurulumdan koreografiye, model seçiminden backstage operasyonuna kadar tüm defile organizasyonunuza talibiz. Bu konuda iddialıyız!

Teknik Kurulum

Her türlü davet, organizasyon, fuar ve sergide sahne kurulumundan fuar kurulumuna geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

@patikafuar